Czego nie kupować na ślubny prezent

Czego NIE kupować na prezent ślubny

Dziś zamiast pomysłów na wymarzone ślubne prezenty zajmiemy się tym czego nie wybierać na podarunek dla Młodej Pary. Obecnie coraz popularniejsze są listy prezentów lub wręczani pieniędzy jeśli jednak musicie sami wymyślić prezent ślubny to mamy dla Was kilka prostych porad. Jeśli będziecie się kierować tymi prostymi zasadami, które znajdziecie poniżej to macie dużą szansę, że nie popełnicie gafy, a Wasz prezent naprawdę przyda się nowożeńcom.

  • Po pierwsze nie należy kupować prezentów, które są tylko dla Pana Młodego lub Panny Młodej. Na przykład konsola do gier i komplet nowych gier to kiepski pomysł jeśli tylko Pan Młody jest fanem elektronicznej rozryki. Co innego jeśli oboje są miłośnikami gier.
  • Wybierając prezenty ślubne powinniśmy unikać także kupowania ubrań, kosmetyków czy biżuterii. Tego typu podarunki pasują zdecydowanie bardziej do innych okazji jak święta czy urodziny. Są oczywiście wyjątki, na przykład jakiś ładnie zapakowany zestaw kosmetyków dla dwojga. W modzie są ostatnio kosmetyki naturalne, a na rynku dostępnych jest sporo interesujących marek jak chociażby beorganic.com.pl.
  • Unikajmy także mebli czy dzieł sztuki jak obrazy, rzeźby itd. Możemy nie trafić w gust Młodej Pary, a poza tym swoje pierwsze wspólne mieszkanie powinni urządzić bez ingerencji innych.
  • Żywe zwierzęta to jeszcze jeden prezent, którego zdecydowanie NIE radzimy kupować. Nawet jeśli wiemy, że Państwo Młodzi planują zakup zwierzaka powinniśmy zostawić to im.
  • Na koniec jeszcze dwie rzeczy, których należy unikać, a które wiążą się z przesądami. Przyjęło się, że nie powinno się kupować na ślubny prezent noży gdyż mogą one przeciąć małżeńskie więzy, a także zegarów które mogą się z kolei kojarzyć z przemijaniem lub szybkim rozstaniem.
  • A jeżeli dekoracji szukacie nie do samochodu, a do domu to ciekawe projekty znajdziecie na majunto.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>