Gwarantowana pogoda na ślub

Gwarantowana pogoda na ślub

Organizując ślub i wesele musimy zaplanować ogromną ilość przeróżnych detali i szczegółów. Na jeden element ślubnej układanki nie mamy jednak wpływu, a jest to pogoda. Okazuje się jednak, że dla chcącego i bogatego (bardzo bogatego) nic trudnego. W Wielkiej Brytanii powstała pierwsza firma, która oferuje usługę gwarantowanej, słonecznej pogody w dzień ślubu.

Kilka tygodni, przed datą ślubu, firma ta rozpyla w atmosferze specjalną substancję zawierającą jodek srebra. Substancja ta sprawia, że w chmurach kumuluje się para wodna, aż w końcu dochodzi do opadów. Dzięki temu w dzień ślubu mamy gwarancję słonecznej i bezchmurnej pogody bez opadów. Cały proces, fachowo nazywany zasiewaniem chmur trwa około 3 tygodni. Właściciel firmy daje 100% gwarancję skuteczności, pod warunkiem że nie wystąpią szczególne zjawiska pogodowe jak huragan czy orkan.

Wszystko brzmi pięknie, gorzej z ceną tej usługi. Za gwarantowaną pogodę w dniu ślubu, Państwo Młodzi muszą zapłacić około 100.000 funtów. Ale kto być może za kilka lat usługa ta będzie dużo tańsza i stanie się standardem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>