panna młoda

Jakie zabiegi przed ślubem?

W dniu ślubu każda panna młoda pragnie wyglądać pięknie. Wiele kobiet w ramach przygotowań do ślubu intensywniej korzysta z gabinetów kosmetycznych i oferowanych tam zabiegów upiększających. W zależności od wieku panny młodej i rodzaju cery dobierane są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Przy młodej cerze wystarczy zastosować peeling i odżywczo-nawilżające maseczki, aby nadać twarzy świeżości i promiennego wyglądu na ten wielki dzień.

Natomiast czasami sytuacja wymaga sięgnięcia po bardziej intensywne środki i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Kiedy sięgnąć po takie zabiegi?

 • normalne zabiegi pielęgnacyjne nie przynoszą większych efektów?
 • pragniesz zatuszować większe lub mniejsze zmarszczki?
 • borykasz się z jakimś problem skórnym?
 • myślisz o drobnej korekcie kształtu twarzy?
 • chciałabyś powiększyć usta?
 • Jakie zabiegi dla przyszłej panny młodej?
  Istotne jest, aby nie czekać z tym do ostatniej chwili. Niektóre metody wymagają wykonania serii zabiegów rozłożonych w czasie. Warto wybrać renomowaną klinikę medycyny estetycznej i umówić się na na konsultację ze specjalistą. Do jednych z najczęściej wybieranych zabiegów należy:

  Zabieg z użyciem wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który ma za zadanie wypełnić zmarszczki, poprawić nawilżenie cery, skorygować delikatnie kształt twarzy. Jest to bardzo popularny zabieg, pierwsze efekty widoczne są często od razu i potrafią się utrzymać pół roku lub dłużej. Poza tym kwas hialuronowy wchodzi w skład skóry człowieka, jednak z upływem czasu jego ilość ulega redukcji. Większość kremów przeciwzmarszczkowych oparta jest przecież na tej substancji. W medycynie estetycznej używa się jej w znacznie większym stężeniu. Porównując oferty z różnych gabinetów, warto podpytać jakiego stężenia kwasu hialuronowego używają. Od tego w dużej mierze zależy cena i późniejsze efekty.

  Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej – to bardzo skuteczny zabieg medycyny estetycznej do walki ze zmarszczkami (m.in. likwidacja „kurzych łapek”, zmarszczek mimicznych na czole, zmarszczek dolnej powieki). Substancji tej używa się również do leczenie blizn, korygowaniu kształtu twarzy. Toksyna botulinowa już od lat 50-tych ubiegłego wieku była stosowana w medycynie do leczenia niektórych chorób. Pełen efekt widać zazwyczaj po tygodniu, a efekty utrzymują się nawet pół roku. Prawidłowo wykonany zabieg wyraźnie odmłodzi i zrelaksuje twarz.

  Zastosowane osocza bogatopłytkowego – z własnych płytek pacjenta. Z płytek krwi pozyskuje się koncentrat, który przyczynia się do regeneracji i odnowy skóry. Osocze bogatopłytkowe to naturalna metoda, która wspomaga procesy regeneracji skóry. Przy jej pomocy można ujędrnić i wygładzić zmarszczki i fałdy.

  Dowiedz się więcej na temat powyższych zabiegów medycyny estetycznej na www.artmedicalcenter.eu.

  zabiegi medycyny estetycznej

  medycyna estetyczna

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>