prezent ślubny

Lista prezentów ślubnych

Gdy już ślubne emocje opadną, zostają niezliczone zdjęcia i miłe wspomnienia. Nierzadko pozostają także mniej udane pamiątki. W szafach zalegają: dwa miksery, staromodna zastawa stołowa, niepasujący do wystroju kuchni ekspres do kawy. Niestety taki scenariusz często się zdarza. Jeśli planujecie wesele zobacz jak uniknąć takich sytuacji? Otóż sposobów jest kilka.

 • Prezenty w formie gotówki, jest to często spotykane rozwiązanie. Wystarczy osobiście lub na zaproszeniu poprosić gości, że mile widziany jest prezent w tej właśnie formie. Zebrane pieniądze możecie przeznaczyć na egzotyczną podróż, albo urządzenie wspólnego lokum. Jeśli jednak uważacie, że wręczanie kopert jest mało romantyczne przygotujcie listę prezentów, które sprawią Wam radość.
 • lista prezentów ślubnych

 • Lista prezentów ślubnych. Listy prezentów są u nas coraz bardziej popularne, za granicą to już ślubny standard. Nie ma czego się wstydzić, że chcecie otrzymać prezenty, które się Wam spodobają. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów jest wyznaczenie sklepu bądź sklepów, w których wybierzecie ewentualne prezenty. Najczęściej pary młode decydują się na sklepy z wyposażeniem wnętrz. W niektórych sklepach internetowych też można stworzyć swoje listy prezentów.

  Innym sposobem jest sporządzenie listy prezentów, którą zarządzać będzie zaufana osoba (przykładowo: świadkowa, rodzice, brat). Wówczas goście wybierają z listy, jakim prezentem chcą obdarować młodą parę.

  samoa podróż poślubna

 • Marzycie o niesamowitej podróży lub wspólnym skoku spadochronem? Powiedzcie o tym swoim gościom, nic nie stoi na przeszkodzie aby Wasz wymarzony prezent zafundowało kilka osób. Kupowanie wspólnych prezentów to ostatnio modny trend!
 • prezent ślubny

 • Jakie prezenty ślubne wybrać? Pamiętajcie, że to Wasza lista życzeń, może się znaleźć na niej wszystko czego pragniecie. Nie muszą to być tylko rzeczy, może to być pobyt w spa dla dwojga, kurs fotograficzny albo przelot balonem. Przygotowując listę prezentów, weźcie pod uwagę prezenty z różnych grup cenowych, aby każdy z gości znalazł tam coś odpowiedniego.
 • pomysł na prezent

Zobaczcie również artykuł, co zamiast kwiatów na ślub?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>