Robot odkurzacz

Nowoczesne prezenty ślubne – robot odkurzacz

Prawdziwe „klasyki” wśród prezentów ślubnych jak nieśmiertelne babcine serwisy obiadowe, ręczniki czy pościele powoli stają się coraz mniej popularne. Ich miejsce z roku na rok wypiera wręczanie po prostu kopert lub bardziej nowoczesnych i idących z duchem czasu prezentów. Dziś mamy dla Was propozycję która łączy „nowe z starym”, a jest nią robot odkurzacz.

Ci z Was, którzy nie słyszeli jeszcze o takich urządzeniach spytają od razu ale co to takiego robot odkurzacz? Jest to bardzo sprytne urządzenie, które samodzielnie porusza się podłodze naszego domu czy mieszkania i dokładnie ją odkurza. Roboty odkurzacze mają zwykle kształt płaskich dysków, a nowocześniejsze modele, takie jak na przykład TUTAJ, są tak cienkie, że w czasie sprzątania mogą także wjeżdżać pod wyższe meble, usuwając zalegający tam kurz.

A oto kilka przykładów trybów sprzątania jednego z nowocześniejszych odkurzających robotów:

Jak sprząta robot odkurzacz

Roboty odkurzające same znajdują drogę, omijają przeszkody i tak planują swoją trasę aby wyczyścić całe pomieszczenie. Generalnie urządzenie wystarczy włączyć i można na przykład wyjść z domu na zakupy, poczytać książkę lub zająć się w tym czasie czymś innym. Robot odkurzacz może być więc świetnym pomysłem na ślubny prezent dla par pracujących, które dużo czasu spędzają poza domem, a w weekend chcą odpocząć. Odkurzacz tego rodzaju sprawdzi się świetnie także w przypadku zapracowanych mam, które ze względu na dzieci mają mniej czasu na sprzątanie. Jedynymi niezadowolonymi mogą być nasi futrzaści pupile. Psy i koty mogą różnie zareagować, na poruszającego się po pokoju rota, a w ekstremalnych sytuacjach mogą uszkodzić takie urządzenie.

Minusem może być jedynie stosunkowo wysoka cena tego rodzaju robotów. Jeśli jednak dysponujemy odpowiednio wysokim budżetem na ślubny prezent to jest to propozycja naprawdę warta rozważenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>