Uniwersalne prezenty ślubne

Pomysły na prezent ślubny – 7 propozycji

Zaproszenie na ślub zawsze wiąże się z zakupem prezentu. Dla wielu gości jest to spore wyzwanie, któremu ciężko sprostać. Jednak jest wiele uniwersalnych prezentów, oraz takich, które są modne w danym roku. Dlatego warto przed dokonaniem wyboru zapoznać się listą najlepszych prezentów ślubnych.

Siedem najlepszych prezentów ślubnych

 • Od wielu lat najbardziej pożądanym przez państwa młodych prezentem jest gotówka. Jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Pieniędzy w kopercie nie daje się parze, która jest bardzo zamożna. Oni po prostu nie potrzebują gotówki, a prezent na zawsze pozostanie dla nich pamiątką. Należy również zrezygnować z wręczania koperty kiedy nie chcemy dać w prezencie sporej sumy. 200 zł jest zbyt małą kwotą, którą można podarować. Upominek, który kupimy za taką kwotę będzie wyglądał znacznie lepiej.
 • Ekspres do kawy jest bardzo popularny w ostatnim czasie. Nie ma się co dziwić, w końcu przykładamy coraz większą wagę nie tylko do jakości kawy, ale również do sposobu jej przyrządzania. Od kilku lat większość z nas picie kawy traktuje jak przyjemność, a nie codzienny poranny nawyk. Na taki prezent może pozwolić sobie każdy, ponieważ na rynku dostępne są porządne ekspresy zaczynające się od 150 zł.
 • Filiżanki do kawy, czy do herbaty są rewelacyjnym pomysłem dla ludzi, którzy rozpoczynają wspólne życie. Goście weselni mogą podarować młodej parze cały zestaw – tutaj znajdziesz propozycje, ale również dwie piękne filiżanki odpowiednio zapakowane będą idealny upominkiem, który na pewno zadowoli obdarowanych.
 • Płyty winylowe są hitem tego roku. Jeśli zostaliśmy zaproszeni na ślub prawdziwych melomanów, dla których odtwarzanie dźwięków z mp3 jest niewystarczające, możemy pokusić się o zakup płyt winylowych. W Internecie i w dużych miastach można spotkać specjalistyczne sklepy, w których można spotkać naprawdę wyjątkowe płyty. Taki oryginalny upominek na pewno ucieszy parę młodą i zostanie przyjemną pamiątką na długie lata.
 • Zastawa Villeroy and Boch będzie najpiękniejszym prezentem dla ludzi rozpoczynających nową, wspólną drogę życia. Ślub często wiąże się z zakupem mieszkania, a przede wszystkim ze wspólnym zamieszkaniem młodej pary. Wiążę się to z zakupem wielu przedmiotów codziennego użytku. Zastawa stołowa jest jednym z podstawowych przedmiotów, które każdy musi posiadać w swoim domu. Dlatego też nowożeńcy na pewno będą zachwyceni z takiego prezentu. Dodatkowo zastawa Villeroy and Boch jest wysokiej klasy i jakości, oraz posiada wiele wzorów, które zachwycą nawet najbardziej wymagających.
 • Album ze zdjęciami, choć jest trudny w przygotowaniu może być najlepszym prezentem od bliskich przyjaciół, którzy z parą młodą mają wiele wspólnie spędzonych chwil. Zebranie pięćdziesięciu zdjęć i wklejenie je do albumu, na pewno dla przyjaciół rodziny nie będzie dużą trudnością. Sam album powinien być niestandardowy. Na rynku dostępne są piękne drewniane oprawy, na których można wypisać życzenia, cytat, czy ważne słowa . Taki prezent będzie najwspanialszy dla osób, które chcą pielęgnować wspomnienia.
 • Sztućce są świetnym pomysłem na prezent dla osób, które po weselu będą kompletowały wyposażenie swojego mieszkania. Sztućce przydatne są, w każdym domu, a jako prezent nie są trudne do wyboru dla gościa.
 • Ślub jest najważniejszym dniem w życiu, które para młoda chce zapamiętać na długo. Dlatego najlepszymi prezentami są te, które będą pamiątką na długie lata.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>