Prezenty dla rodziców na ślubie

Prezenty dla Rodziców

Jedną z weselnych tradycji są podziękowania dla rodziców. Kojarzą nam się one zwykle z puszczanym specjalnie dla rodziców Państwa Młodych utworem Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”. Jeśli jednak krzywicie się na samą myśl o tej piosence to możecie wybrać inny sposób na podziękowanie Mamie i Tacie. Obecnie wiele par rezygnuje z utartego sposobu podziękowania i wolą wręczyć rodzicom specjalny prezent. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na takie prezenty dla rodziców na ślubie. Wiele zależy przede wszystkim od upodobań naszych rodziców, a także od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na ten cel.

Pomysły na prezenty dla Rodziców na weselu:

  • Własnoręcznie stworzony album ze zdjęciami z dzieciństwa i czasów narzeczeństwa. Obecni na różnych stronach znajdziecie wiele pomysłów na stworzenie pięknych albumów ze zdjęciami. Dla rodziców może być to naprawdę wzruszający prezent.
  • Możecie wykupić swoim rodzicom pobyt w SPA, karnet na masaż itd. Jeśli na co dzień nie korzystają z takich atrakcji to może być to dla nich ciekawe i relaksujące przeżycie.
  • Wejściówka na strzelnicę – pomysł ten może wydawać się dziwny ale zapewniamy, że taka wycieczka potrafi dostarczyć nie lada emocji.
  • Butelka dobrego wina to klasyczny prezent pasujący do tak oficjalnej okazji.
  • Możecie podarować rodzicom także bilety do teatru lub na koncert ich ulubionej gwiazdy czy zespołu.

Bardzo popularne jest ostatnio także przygotowanie specjalnego filmu z podziękowaniami dla rodziców, który odtwarzany jest w czasie wesela. Obecnie na rynku pojawiło się wiele firm i agencji realizujących tego rodzaju firmy, w takim przypadku musicie się jednak liczyć z pewnymi kosztami. Warto także zorientować się czy ktoś ze znajomych nie zajmuje się hobbystycznie takim tematem. Być może będzie mógł pomóc Wam przygotować taki film własnymi siłami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>