Rembo Styling suknie ślubne 2015

Rembo Styling suknie ślubne kolekcja 2015

Wesela w romantycznym stylu boho i vintage cieszą się u nas coraz większą popularnością. Jeśli szukasz sukni ślubnej w tym stylu to koniecznie obejrzyj kolekcję sukien ślubnych marki Rembo Styling. Ich najnowsza kolekcja 2015 została podzielona na cztery linie sukien ślubnych w zależności od projektanta. Każda z nich się od siebie różni, ale motywem przewodnim wszystkich jest kobiecość i romantyzm. Sesje zdjęciowe odbyły się na beztroskich wiejskich plenerach oraz na plaży. Efekty sesji oraz pozakulisowe ujęcia zobaczcie poniżej.


Kolekcje sukni ślubnych Rembo Styling 2015:

– Les Flous Chics by Amaridine
– Les Adorées by Cephas
– Secret Passion by Ruth D.
– La Folie Douce by Manon

Dodatkowo w sprzedaży dostępna jest specjalna kolekcja Vintage, w której znajdziecie efektowne suknie ślubne obfitujące w urocze koronki, stylem nawiązujące do minionych lat.
Rembo Styling to belgijska marka zrzeszająca młodych projektantów. Ich pracownia sukni ślubnych mieści się w słonecznej Portugalii.

suknia ślubna boho 2015

suknia ślubna boho 2015

suknia ślubna boho 2015

suknie ślubne 2015

suknia ślubna vintage 2015

suknia ślubna vintage 2015

suknia ślubna vintage 2015

suknie ślubne 2015

Birdy suknie ślubne 2015

suknie ślubne 2015

suknie ślubne 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>