Samochód do ślubu dekoracje DIY

Samochód do ślubu – dekoracje DIY

Jeśli do ślubu jedziecie samochodem swoim, kogoś z rodziny i znajomych to możecie pokusić się o własnoręczne wykonanie dekoracji auta. Ja osobiście jestem przeciwna przyozdabianiu auta do ślubu dużymi kompozycjami kwiatowymi czy metrami białych wstążek. Dziś mam dla Was inną propozycje na dekorację samochodu DIY, którą umieszcza się na tyle auta, i która nie rzuca się bardzo w oczy. A chodzi o napis „Nowożeńcy” albo „Just Married”, który możecie umieścić na tylnej szybie albo z tyłu bagażnika.

Poniżej znajdziecie kilka propozycji na wykonanie takiego napisu różnymi technikami. Jeśli zdecydujecie się na taką ozdobę, to niezależnie od sposobu pamiętajcie o kilku rzeczach:

 • Po pierwsze dekoracja musi być tak wykonana i przymocowana, aby nie odpadła w czasie jazdy (może to stworzyć zagrożenie dla innych kierowców).
 • Z oczywistych względów dekoracja nie powinna ograniczać widoczności kierowcy.
 • Nie powinna również zasłaniać tablicy rejestracyjnej, szczególnie jeśli czeka nas dłuższa przejażdżka między kościołem/urzędem, a salą weselną.

A oto kilka pomysłów na to jak możecie wykonać napis „Nowożeńcy” DIY

 • Napis z karteczek umieszczonych na sznurku to chyba najtańszy i najszybszy sposób. Karteczki mogą mieć kształt prostokątny lub trójkątny, a poszczególne literki możecie wydrukować na domowej drukarce, napisać markerem lub namalować farbkami.
 • Napis nowożeńcy na samochód
  Zródło zdjęcia: tutaj.

 • Napis markerem na białej kartce może pasować do jakiegoś zabytkowego auta lub śmiesznego pojazdu. Taki na pierwszy rzut oka nieporządny napis może mieć swój charakter i stanowić ciekawą dekorację.
 • Napis na ślubny samochód
  Źródło zdjęcia: tutaj.

 • Następna propozycja, trochę w stylu vintage, to napis kredą na czarnej tablicy. Obecnie można za kilkanaście złotych kupić samoprzylepną naklejkę o fakturze czarnej tablicy, po której możecie pisać kredą. Wystarczy wyciąć z takiej naklejki kształt jaki chcemy i ozdobić go napisem.
 • Napis na samochód do ślubu
  Źródło zdjęcia: tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>