Wybór fotografa ślubnego

Wybór fotografa ślubnego

Ślub to bardzo ważny dzień w naszym życiu i niezależnie od tego czy ceremonia odbywa się w kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego to chyba każdej Młodej Parze zależy na utrwaleniu tej chwili. Zdjęcia ze ślubu to pamiątka, która pozostanie nam już na zawsze i pewnie nie raz będziecie chcieli do niej wrócić. Zdjęcia ze ślubu czy wesela mogą być również upominkiem dla rodziców Państwa Młodych czy nawet gości weselnych. Możemy na przykład poprosić fotografa o wykonanie zdjęcia każdej pary, a po udanym weselu możecie każdemu z gości wysłać takie zdjęcie wraz z podziękowaniem.

Oczywiście jedna z decyzji, którą musimy podjąć przed ślubem to wybranie odpowiedniego fotografa. Jeśli tylko możemy sobie na to pozwolić to zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. Dysponują oni odpowiednim sprzętem, a w cenie usługi otrzymamy najczęściej także retuszowanie i edycję naszych zdjęć. Jak jednak wybrać fotografa na ślub i wesele tak, aby później nie żałować.

Jeśli nie znamy nikogo z polecenia to podstawowym źródłem informacji będzie dla nas internet. Ja osobiście mogę polecić portal skupiający fotografów z całej Polski: http://www.fotograf-wesele.pl/. Obecnie znajdziecie tam obszerne portfolio ponad 2700 profesjonalnych fotografów, oczywiście z podziałem na miasta, na terenie których pracują. Portal fotograf-wesele.pl posiada dwie bardzo ważne, z punktu widzenia Młodej Pary funkcjonalności. Pierwsza z nich to system opinii wystawianych przez pary, które skorzystały z usług danej firmy. Raz otrzymanej opinii nie można już zmienić tak więc dla każdego fotografa bardzo ważne powinno być zadowolenie klientów. Druga ważna rzecz, na która powinniśmy zwrócić uwagę szukając fotografa za pośrednictwem tego serwisu to „Wycena oferty standardowej”. Oferta ta jest taka sama dla każdego z ogłaszających się tam fotografów w związku z czym możemy porównać realne ceny poszczególnych firm.

Jeżeli macie problem z wybraniem fotografa na ślub i wesele to zapraszamy do skorzystania z tego serwisu. Może to zaoszczędzić nam sporo czasu, a nierzadko również pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>