Prezenty ślubne

Jaki prezent na ślub w 2017?

On w dobrze skrojonym garniturze, ona w pięknej białej sukni, wspólnie wysiadają z eleganckiego samochodu (https://slubwesele-ns.pl/) by już za chwilę powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Jako, że mamy za pasem lato, to i ślubów jakby więcej. Sezon wesel w pełni, więc to dobra chwila aby porozmawiać o prezentach. Co ofiarować młodej parze na nową drogę życia? Nie da się ukryć, że wiele prezentów ślubnych jest nietrafionych. Ale pieniądze w kopercie również mogą zostać źle odebrane, a raczej ich ilość. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na ślub i nadal nie zdecydowałeś co dać świeżo upieczonym małżonkom, to zajrzyj do naszych propozycji, które specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Top 4 prezentów ślubnych:

1. Pakiet dla dwojga w spa
Nie da się ukryć, że okres przygotowań ślubnych jest bardzo wyczerpujący. Dobrym pomysłem jest zatem ofiarować młodej parze pakiet na weekend w eleganckim apartamencie w znanym uzdrowisku. Najlepiej wybrać taki, który ma w swojej ofercie romantyczne atrakcje: wspólna kąpiel w wannie pełnej płatków róż, szampan, truskawki i inne afrodyzjaki. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu zarówno jej jak i jemu.

2. Elegancki do kawy
Kto z nas nie lubi kawy? Oczywiście jeśli wiesz, że para którą pragniesz obdarować nie cierpi napojów kofeinowych to taki prezent nie będzie dobrym pomysłem. W przeciwnym razie, z całą pewnością para młoda z ekspresu do kawy będzie bardzo zadowolona. Wybierz taki, który będzie pasował do ich kuchni.

3. Stylowy grill elektryczny
Większość wstępujących na nową drogę życia par zaczyna praktycznie od zera. Muszą kupić wszystko co będzie im potrzebne we wspólnym życiu. Dosyć nietypowym, ale zazwyczaj trafionym prezentem jest grill elektryczny. Tego typu gadżety często odchodzą na dalszy plan, jako że młodzi mają dużo ważniejsze wydatki niż rzeczy służące rozrywce. Są idealne zarówno dla osób mieszkających w bloku, jak i domu. Wybierz taki, który będzie miał długą gwarancję i ładny wygląd .

4. Zastawa stołowa
Prezent trafiony ale tylko wtedy, gdy znamy gust państwa młodych. Mogą sobie pozwolić na niego tylko osoby z bliskiego otoczenia młodej pary. Zastawa powinna być elegancka i liczyć co najmniej 12 sztuk wszystkich elementów. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, czy wybrana przez nas zastawa może być myta w zmywarce, gdyż będzie to sporym ułatwieniem dla przyszłych użytkowników. W komplecie można dorzucić też komplet sztućców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>